Czy technicy zajmujący się naprawą AGD nadal cieszą się popularnością?

Czy technicy zajmujący się naprawą AGD nadal cieszą się popularnością?

19 sierpnia, 2022 0 przez Tamara

Wiele osób na świecie straciło pracę z powodu technologii , w tym pracy technika urządzeń. Jednak kiedy twój sprzęt agd nagle przestanie pracować, przydałby się jakiś fachowiec, dla którego naprawa agd to priorytet. Wydawałoby się, że jest to trend, który tworzy wiele zamienników sztucznej inteligencji dla miejsc pracy. Stanowiska, które kiedyś były dla ludzi.

Zdarzyło się to już w kilku branżach. Dobrym przykładem są pracownicy fabryki będący jednym z najbardziej widocznych znaków tego typu wymiany. Wiele prac nie wymaga już ludzkich umiejętności.

Pojawia się pytanie, które zawody i zawody współczesnego zajmą się tym samym problemem. Na przykład technik AGD to ktoś, kto zajmuje się naprawami urządzeń domowych i biurowych. Pytanie brzmi, czy tego rodzaju pracy możemy się spodziewać w tej sytuacji.

Naprawa urządzeń i maszyn

Z pewnością programowanie maszyn poradzi sobie z naprawą urządzenia. To powiedziawszy, koszty budowy maszyn do tego celu byłyby niezwykle wysokie. Zaletą, gdy ktoś szuka w pobliżu mnie technologii urządzeń, jest to, że tylko człowiek może to zrobić skutecznie.

Oznacza to, że jest bardzo mało prawdopodobne, że w najbliższym czasie zobaczymy zmianę tego rodzaju pracy. Musielibyśmy dojść do punktu, w którym roboty byłyby wystarczająco inteligentne. Musiałyby być na tyle dostępne, aby móc na wezwanie naprawiać urządzenia. Jeśli zepsuję ci się nagle sprzęt, skorzystaj z naszej oferty! Naprawa zmywarek Warszawa, a nawet dobra i staranna naprawa pralek Warszawa!

Rzeczywistość technologii jest taka, że ​​nawet przy wielu postępach w robotyce wciąż stawiamy małe kroki w tego typu technologii. Roboty wciąż są dalekie od bycia powszechnym towarem, który sprząta domy, czeka na stołach czy myje samochody.

Lokalni serwisanci urządzeń nie muszą się martwić

Jeśli jest coś, o co powinien martwić się technik AGD, to będzie to ich konkurencja. To jest naprawdę rzecz, która ma największe znaczenie, gdy masz do czynienia z naprawami urządzeń.

Na przykład świetny technik lodówek powinien zawsze starać się zapewnić doskonałą obsługę. Takiego, któremu udaje się wyjść poza oczekiwania. Pomoże to tej osobie osiągnąć znacznie lepsze wyniki.

Wielu profesjonalistów w tej dziedzinie nieustannie poszukuje najlepszego podejścia. Dlatego tak ważne jest, aby móc w pełni wykorzystać świadczone usługi. Mieć świetną obsługę klienta i sprawnie naprawiać urządzenia.

Lokalizacja jest również nieistotna technologicznie

Czy to naprawa sprzętu w Orleanie, czy naprawa sprzętu w Ottawie , nie ma różnicy, w jaki sposób technologia będzie dostępna w żadnej z tych lokalizacji. Technologia musi objąć większy obszar, zanim zobaczymy, jak technik AGD walczy o znalezienie pracy i zostaje zastąpiony przez roboty.

Kiedy nadejdzie dzień, w którym ludzie będą pisać o technikach urządzeń w mojej okolicy, a technik, który pojawi się pod drzwiami, będzie w pełni niezależnym, inteligentnym, sterowanym przez sztuczną inteligencję robotem humanoidalnym, będziemy w zupełnie innej sytuacji na wiele sposobów. Prawdopodobnie tak się stanie w końcu, ale można śmiało powiedzieć, że nie nastąpi to w ciągu najbliższej dekady lub dwóch.

Co zrobią technicy urządzeń, gdy to się stanie?

Kiedy nadejdzie sytuacja, w której praca naprawiacza urządzeń nie będzie już dostępna dla ludzi, najbardziej logicznym podejściem byłoby to, że tego typu profesjonaliści zostaliby technikami naprawy i konserwacji robotów. W świecie zaludnionym przez te maszyny potrzeba zapewnienia ich poprawnej pracy stworzy popyt na tego typu pracę.

Widzieliśmy już tę przyszłość przedstawioną w wielu filmach. To ma sens, aby było to zadanie wielu techników w przyszłości zaludnionej przez roboty usługowe. Z pewnością możemy się tego spodziewać w pewnym momencie. Powiedziawszy to, wciąż wiele musi się wydarzyć, zanim osiągniemy ten etap