Kiedy musisz wykonać zadania powietrzne, będziesz potrzebować solidnej klatki bezpieczeństwa, aby zakończyć zadanie. Na szczęście nasz kosz bezpieczeństwa jest wykonany z najwyższej jakości stali, dzięki czemu jest wyjątkowo trwały i niezawodny. Kosz jest również malowany proszkowo, aby zapobiec rdzy i korozji, dzięki czemu będziesz mógł go używać przez wiele lat. To ochronne wykończenie sprawia, że idealnie nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Może pomóc Tobie i Twojemu personelowi w wykonaniu niezliczonych zadań powietrznych, w tym wymiany świateł, malowania budynków, naprawy dachów i wycinania drzew. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem budowlanym, operatorem ładowarki teleskopowej czy drwalem, ta klatka bezpieczeństwa będzie dla Ciebie niezwykle przydatna. Platforma ta została zaprojektowana z myślą o Twojej ochronie.

Posiada podłogę z siatki zabezpieczającej, wewnętrzne poręcze i drzwi skierowane do wewnątrz, które zapewniają bezpieczeństwo Tobie i Twoim pracownikom wewnątrz. Dodatkowo drzwi zamykają się na zatrzaski i kołki zabezpieczające, co zwiększa bezpieczeństwo. Te ważne funkcje bezpieczeństwa pomagają zapobiegać urazom, poślizgom i upadkom. Kosz ten jest kompatybilny z większością standardowych wózków widłowych i ładowarek teleskopowych. Taki podnośnik koszowy możesz znaleźć wpisując w wyszukiwarkę wynajem podnośnika koszowego.

Aby przymocować klatkę do maszyny, wystarczy przesunąć widły przez tuleje. Następnie zablokuj je na miejscu za pomocą kołków i gotowe. Ta klatka bezpieczeństwa ma wymiary 48 cali wys. x 48 cali dł. x 116 cali szer., więc w klatce może nadal poruszać się dwóch mężczyzn. Szczeliny na widełki mają wymiary 6,25” x 2,5”. Ta klatka bezpieczeństwa może utrzymać ciężar do 1700 funtów. Klatka waży około 630 funtów. Dodaj go do swoich artykułów przemysłowych już dziś.

DOSKONAŁE DO PRAC W POWIETRZE

Ilekroć Twoja praca wymaga podwyższonej platformy, użyj kosza bezpieczeństwa ładowarki teleskopowej Titan. Nasza klatka bezpieczeństwa może pomóc w wykonywaniu zadań lotniczych, takich jak wymiana żarówek i naprawa dachów. Można go również używać do malowania elewacji domów lub wykonywania usług związanych z drzewami. W każdym razie, jeśli potrzebujesz podwozu, zaufaj firmie Titan.

podnośnik koszowy Poznań

ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O OPTYMALNYM BEZPIECZEŃSTWIE

Zapewnij sobie i swoim pracownikom bezpieczeństwo dzięki temu wytrzymałemu stalowemu koszowi. Jest wzmocniony wewnętrznymi poręczami i podłogą z siatki zabezpieczającej, która zapobiega upadkom i urazom. Posiada również drzwi skierowane do wewnątrz z zatrzaskami i kołkami zabezpieczającymi dla dodatkowego bezpieczeństwa. Dodatkowo wokół klatki znajdują się 2 pierścienie do linki zabezpieczającej i 8 elementów mocujących do linki.

MOCNA, WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

W Titan do produkcji naszych produktów używamy wyłącznie materiałów wysokiej jakości. Przekonasz się, że tak jest w przypadku naszego kosza bezpieczeństwa do ładowarki teleskopowej. Kosz ten wykonany jest z mocnej, wytrzymałej stali, co zapewnia doskonałą konstrukcję. Kosz ma również wykończenie malowane proszkowo, co zapobiega rdzewieniu, dzięki czemu jest trwały i trwały.

PODNOŚNIK KOSZOWY W POZNANIU

Podnośnik koszowy Poznań: Zrób więcej ze swoją ładowarką teleskopową, korzystając z tej platformy roboczej firmy Titan Accessories! Posiada 2 kieszenie na widełki i zamki zabezpieczające, umożliwiające łatwy montaż. Wystarczy wsunąć widły do palet w tuleje, przykręcić je na miejscu i gotowe do wykonania trudno dostępnych prac.

WYMIARY: Ta klatka bezpieczeństwa ma wymiary 48” wys. x 48” dł. x 116” szer., co czyni ją idealnym rozmiarem dla 2 osób, w których mogą stać i się poruszać. Może wytrzymać obciążenie do 1700 funtów, więc może z łatwością pomieści osoby o różnej budowie ciała. Szczeliny na widełki mają wymiary 6,25” x 2,5”. Kosz ten waży około 630 funtów.

Kluczowe cechy:
Podłoga z siatki zabezpieczającej o dużej wytrzymałości.
Poręcz wewnętrzna z 2 kółkami do linki zabezpieczającej.
8 uchwytów do mocowania smyczy wokół klatki.
Drzwi skierowane do wewnątrz z zatrzaskami i kołkami zabezpieczającymi.
Kieszenie na widełki z zamkami zabezpieczającymi.

Dane techniczne:
Wysokość: 48″
Wysokość poręczy: 42″
Długość: 48″
Szerokość: 116″
Gniazda na widełki: 6,25″ x 2,5″
Waga: 630 funtów
Pojemność: 1700 funtów
Materiał: stal